2. Procedure
Procedure
Titel: Bouwteamovereenkomst bouwkundige werkzaamheden cultuurstrip Amstelveen
Beschrijving: Bouwkundig perceel bouwteamovereenkomst cultuurstrip Amstelveen 12000000
Interne identificatiecode: I&A_2024_0174
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Bouwkundig perceel
Beschrijving: Hoofdaannemer voor het ontwerp en realisatie.
Interne identificatiecode: 1