2. Procedure
Procedure
Titel: Leveren en reinigen van Bedrijfskleding Waternet
Beschrijving: Waternet nodigt u uit om op basis van dit aanbestedingsdocument een inschrijving te doen in het kader van een Europese openbare procedure met betrekking tot Bedrijfskleding, PBM en Wasserij dienstverlening, conform de Gewijzigde Aanbestedingswet 2012.
Interne identificatiecode: 2023.00005043
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 18222000 Bedrijfskleding
Aanvullende classificatie (cpv): 35113400 Beschermende en veiligheidskleding, 98310000 Wasserij- en stomerijdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000