712731-2026 - Mededinging
België – Verzekeringen voor motorvoertuigen – Overheidsopdracht voor diensten met betrekking tot “de totstandkoming van een raamovereenkomst voor de verzekering van de vloot (voertuigen en motorfietsen) van Enabel in de Democratische Republiek Congo
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Overheidsopdracht voor diensten met betrekking tot “de totstandkoming van een raamovereenkomst voor de verzekering van de vloot (voertuigen en motorfietsen) van Enabel in de Democratische Republiek Congo
Beschrijving: Deze overheidsopdracht voor diensten heeft betrekking op de sluiting van een raamovereenkomst voor de verzekering van de vloot (voertuigen en motorfietsen) van Enabel in de Democratische Republiek Congo, zoals opgenomen in bijlage II A, categorie 6 van de wet inzake overheidsopdrachten, met het oog op een raamovereenkomst voor de dienstverlening
Interne identificatiecode: COD2299611SH6-10550
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66514110 Verzekeringen voor motorvoertuigen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Overheidsopdracht voor diensten met betrekking tot “de totstandkoming van een raamovereenkomst voor de verzekering van de vloot (voertuigen en motorfietsen) van Enabel in de Democratische Republiek Congo”
Interne identificatiecode: 1