Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71317000 Advies inzake beveiliging en risicobeheersing
Aanvullende classificatie (cpv): 71313410 Risicobeoordeling voor bouwwerkzaamheden
Plaats van uitvoering
Stad: Mechelen
Postcode: 2800
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Mechelen (BE212)