712972-2026 - Resultaat
België – Aanleg van pijpleidingen, communicatielijnen en elektriciteitsleidingen – Kokerwerken en bijkomende aanleg Bredene
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Kokerwerken en bijkomende aanleg Bredene
Beschrijving: Deze opdracht valt onder de classificatie Werken, zoals beschreven in de Wet Overheidsopdrachten en heeft als voorwerp het uitvoeren van verschillende werken m.o.o. de aansluiting van een nieuwe klantcabine en een netversterking. Meer in detail, in onderstaande de verschillende activiteiten behorend tot de opdracht. • Sleuf- en grondwerken voor het plaatsen van XLPE-kabels, zowel 15kV als 36kV (+/- 1645m). • 2 gestuurde boringen type 1 (60m + 55m) • 1 gestuurde boring type 2 onder spoor (+/- 215m) • Plaatsen van kabelladders en kabelklemmen in het verticale en horizontale gedeelte van de koker + plaatsen kabels in de koker onder het kanaal Gent-Brugge-Oostende (+/- 180m). • Maken van muurdoorvoeren langs beide kanten van de koker.
Interne identificatiecode: FLU26W030_AGO
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45231000 Aanleg van pijpleidingen, communicatielijnen en elektriciteitsleidingen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: FLU26W030_AGO - 1
Beschrijving: Aanleg en werken in betreedbare koker voor het plaatsen van XLPE kabels te Bredene/Oostende.
Interne identificatiecode: 1