See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: BRUGGE Rijksarchief Technisch beheer en onderhoud HVAC, sanitair en elektrische installaties voor 4 jaar
Beschrijving: Technisch beheer en onderhoud HVAC, sanitair en elektrische installaties
Interne identificatiecode: RDGB-VRW-2026-311393-101
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50720000 Reparatie en onderhoud van centrale verwarming
Aanvullende classificatie (cpv): 45259000 Reparatie en onderhoud van installaties
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: RDGB-VRW-2026-311393-101 - 1
Interne identificatiecode: 1