713411-2024 - Resultaat
Nederland – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Natuurtechnisch maaien BUCH-gemeenten
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Natuurtechnisch maaien BUCH-gemeenten
Beschrijving: Natuurtechnisch maaien in stedelijk gebied • Perceel 1 Bergen: € 35.000 exclusief BTW per jaar • Perceel 2 Uitgeest:€ 20.000 exclusief BTW per jaar • Perceel 3 Castricum:€ 66.000 exclusief BTW per jaar • Perceel 4 Heiloo:€ 36.500 exclusief BTW per jaar max inschrijfbedragen, aan deze bedragen kunt u geen rechten ontlenen
Interne identificatiecode: Z23 137313
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Bergen
Beschrijving: gemeente bergen (nh) 35k
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Uitgeest
Beschrijving: gemeente Uitgeest 20k
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - Castricum
Beschrijving: gemeente Castricum 66k
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 4 - Heiloo
Beschrijving: Gemeente Heiloo 36,5k
Interne identificatiecode: 4