2. Procedure
Procedure
Titel: Europese openbare aanbesteding voor het leveren van veegborstels
Beschrijving: In deze aanbesteding wordt de volgende leveringen uitgevraagd: de levering van de verschillende typen veegborstels ten behoeve van het machinepark van opdrachtgever Er zijn momenteel ca. 12 veegvoertuigen in gebruik die veegborstels gebruiken. De borstels in deze aanbesteding moeten “compatible” zijn met de volgende voertuigen/machines: - 4x RAVO - 1x Aebi Schmidt Swingo - 7x Nimos In deze aanbesteding wordt de volgende leveringen uitgevraagd: de levering van de verschillende typen veegborstels ten behoeve van het machinepark van opdrachtgever Er zijn momenteel ca. 12 veegvoertuigen in gebruik die veegborstels gebruiken. De borstels in deze aanbesteding moeten “compatible” zijn met de volgende voertuigen/machines: - 4x RAVO - 1x Aebi Schmidt Swingo - 7x Nimos
Interne identificatiecode: Veegborstels2024
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39224200 Borstels
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Het leveren van veegborstels
Beschrijving: de levering van de verschillende typen veegborstels ten behoeve van het machinepark van opdrachtgever Er zijn momenteel ca. 12 veegvoertuigen in gebruik die veegborstels gebruiken. De borstels in deze aanbesteding moeten “compatible” zijn met de volgende voertuigen/machines: - 4x RAVO - 1x Aebi Schmidt Swingo - 7x Nimos de levering van de verschillende typen veegborstels ten behoeve van het machinepark van opdrachtgever Er zijn momenteel ca. 12 veegvoertuigen in gebruik die veegborstels gebruiken. De borstels in deze aanbesteding moeten “compatible” zijn met de volgende voertuigen/machines: - 4x RAVO - 1x Aebi Schmidt Swingo - 7x Nimos
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Opdrachtgever sluit één raamovereenkomst met één inschrijver af voor het leveren van veegborstels. De looptijd van de opdracht bedraagt twee (2) jaren met een optionele verlenging van een periode van twee keer één (1) jaar.