2. Procedure
Procedure
Titel: Consessie inhuur derden (DAS)
Beschrijving: Instelling van een dynamisch aankoopsysteem voor inhuur derden Is niet te bepalen.
Interne identificatiecode: Z/17/012432
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79990000 Diverse zakelijke diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: inhuur derden
Beschrijving: inhuur derden
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 75131100 Algemene personeelsdiensten voor de overheid