71391-2025 - Mededinging
Nederland – Audiovisuele materialen – EA AV-middelen STIP
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: EA AV-middelen STIP
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van een Raamovereenkomst met één leverancier voor het leveren en de Standaard Installatie van AV-middelen. Voor informatie over de omvang van de opdracht verwijs ik u door naar de uitnodiging tot inschrijving.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32321300 Audiovisuele materialen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Stip Hilversum
Beschrijving: Dit is het enige perceel behorende bij deze aanbesteding Voor meer informatie over de omvang van de opdracht verwijs ik u door naar de uitnodiging tot inschrijving.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De looptijd van de Raamovereenkomst is gesteld op 48 maanden met de éénzijdige optie van STIP om deze vier (4) keer met 12 maanden te verlengen.