713971-2025 - Mededinging
België – Diensten voor speciaal personenvervoer over land – Raamovereenkomst voor niet-dringend patiëntenvervoer voor het Ziekenhuis Oost-Limburg
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor niet-dringend patiëntenvervoer voor het Ziekenhuis Oost-Limburg
Beschrijving: De Aanbestedende overheid is op zoek naar een partner voor het verzorgen van niet-dringend patiëntenvervoer. Dit betreft het intercampus en interhospitaal transport van patiënten die geen spoedeisende medische hulp nodig hebben, maar die wel op een veilige, betrouwbare en comfortabele manier vervoerd moeten worden. De opdracht wordt afgesloten voor een periode van 48 maanden. De opdracht zal in detail omschreven worden in de tweede fase van de plaatsingsprocedure, zijnde de gunningsfase.
Interne identificatiecode: PPP0R9-300/5309/2025-300
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60130000 Diensten voor speciaal personenvervoer over land
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025-300_1