See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Vernieuwing van het onderhoud en de ondersteuning met betrekking tot de applicatiesoftware ROMAN en het ter beschikking stellen van gespecialiseerde consultants
Beschrijving: Vernieuwing van het onderhoud en de ondersteuning met betrekking tot de applicatiesoftware ROMAN en het ter beschikking stellen van gespecialiseerde consultants
Interne identificatiecode: 0000771075 7000001397
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 0000771075 7000001397 - 1
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 72200000 Softwareprogrammering en -advies