2. Procedure
Procedure
Titel: Sterke taalheldklassen in het basisonderwijs: expertise delen, ontwikkelen en verankeren
Beschrijving: De opdracht heeft tot doel scholen met Taalheldklassen in het basisonderwijs te ondersteunen bij het realiseren van een kwaliteitsvol en ambitieus onderwijsaanbod voor leerlingen die het Nederlands nog onvoldoende beheersen om volwaardig deel te nemen aan het reguliere curriculum. Daarbij staan taalverwerving, kennisopbouw, curriculumrealisatie van het kennisrijk curriculum en doorstroom naar het reguliere onderwijs centraal. Zie opdrachtdocumenten voor verdere info.
Interne identificatiecode: DOV/LP/002
Type procedure: Andere procedure in één fase
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80000000 Diensten voor onderwijs en opleiding
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: DOV/LP/002 - 1
Beschrijving: Zie opdrachtdocumenten
Interne identificatiecode: 1