2. Procedure
Procedure
Titel: EA Schoonmaak SCOT
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van een Raamovereenkomst met één leverancier voor het Schoonmaakonderhoud voor stichting SCOT. Voor informatie over de omvang van de opdracht verwijs ik u door naar de uitnodiging tot inschrijving.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919300 Schoonmaken van scholen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: SCOT
Beschrijving: Stichting SCOT heeft voor de aanbesteding schoonmaak één perceel. Het betreft hier het enige perceel van deze aanbesteding. De omvang van de opdracht is te vinden in de Uitnodiging tot Inschrijving.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De overeenkomst kan worden verlengd.