2. Procedure
Procedure
Titel: BE-2024.01 Maaien van watergangen en bijkomende werken in het landelijke gebied van de Noordoostpolder
Beschrijving: Beschrijving Met deze Europese openbare aanbesteding beoogt Aanbestedende dienst om te komen tot Opdrachtverlening voor de Maaien van watergangen en bijkomende werken in het landelijke gebied van de Noordoostpolder De uitgebreide omschrijving van het werk, de uit te voeren werkzaamheden en de daarbij horendeuitvoeringsvoorwaarden, is opgenomen in het raamovereenkomst met kenmerk Bestek BE-2024.01 Potentiële Inschrijver wordt verzocht om op basis van deze Tender een Inschrijving voor de onderhavige Opdracht in te dienen conform in deze Tender beschreven procedure en voorwaarden. De Opdracht wordt gegund aan de Inschrijver die de Inschrijving met de laagste prijs heer uitgebracht. Tijdsduur Opdrachtgever wil een raamovereenkomst afsluiten met een looptijd van 2 jaar, met een optie tot verlenging van 1 keer 2 jaar.De contractduur kan dus uiteindelijk 4 jaar worden (2024-2027)
Interne identificatiecode: INKO-02759
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77000000 Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
5. Perceel
Perceel: LOT-0000