714323-2025 - Mededinging
Nederland – Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie – Ontwerper Drijvend Park Zuid, Rijnhaven
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Ontwerper Drijvend Park Zuid, Rijnhaven
Beschrijving: Het maken van een landschapsontwerp voor een drijvend park in de Rijnhaven in de gemeente Rotterdam aan de Katendrecht zijde van dit havenbekken. Dit project wordt Drijvend Park Zuid genoemd. De ontwerpwerkzaamheden bestaan uit het uitwerken van een structuur-/ schetsontwerp (SO), een voorlopig ontwerp (VO) en een definitief ontwerp (DO); binnen de kaders van het Masterplan Rijnhaven. Zie verder de Selectieleidraad.
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Aanvullende classificatie (cpv): 71200000 Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke, 71210000 Architectonische adviezen, 71400000 Dienstverlening op het gebied van stedenbouw en landschapsarchitectuur, 71420000 Landschapsarchitectuurdiensten, 71421000 Landschaps- en tuinaanlegdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000