714337-2025 - Mededinging
Nederland – Recruteringsdiensten – Europees openbare aanbesteding Inhuur extern personeel vanaf functieschaal 9
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Europees openbare aanbesteding Inhuur extern personeel vanaf functieschaal 9
Beschrijving: In deze aanbestedingsprocedure gaat het om de inhuur van professionals binnen het fysieke en sociale domein, alsmede in de bedrijfsvoering en staffuncties, op HBO en WO werk- en denkniveau (functieschaal 9 en hoger). Deze opdracht betreft een raamovereenkomst met een totale geraamde waarde van €17.200.000,00 over de maximale looptijd van de opdracht, namelijk vier (4) jaar. De maximale waarde van de raamovereenkomst bedraagt €25.800.000,00 exclusief BTW.
Interne identificatiecode: 2025-052494
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79600000 Recruteringsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Inhuur extern personeel vanaf functieschaal 9
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De raamovereenkomst treedt in werking op 1 maart 2026 en heeft een looptijd tot en met 31 december 2027, met een optie tot eenzijdige verlenging door ons van twee (2)-maal één (1) jaar.