714365-2026 - Mededinging
België – Reclamecampagnediensten – Overheidsopdracht voor het ontwerp, de uitvoering en de evaluatie van de informatie- en sensibiliseringscampagne in het kader van het Perinataal Programma voor rekening van het Rijksinstituut voor Ziekte- en Invaliditeitsverzekering
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Overheidsopdracht voor het ontwerp, de uitvoering en de evaluatie van de informatie- en sensibiliseringscampagne in het kader van het Perinataal Programma voor rekening van het Rijksinstituut voor Ziekte- en Invaliditeitsverzekering
Beschrijving: Deze opdracht heeft betrekking op het ontwerp, de planning en de uitvoering van een nieuwe communicatiecampagne in het kader van het Perinataal Programma. Deze campagne heeft tot doel zorgverleners te informeren, bewust te maken en te begeleiden, teneinde de kennis over, de acceptatie van en het duurzame gebruik van het programma te bevorderen. Daarnaast heeft de campagne tot doel de voorlichting aan de betrokken doelgroepen te vergemakkelijken, de preventie, de ondersteuning en de toegang tot zorg tijdens de prenatale en postnatale periode en de vroege kinderjaren te optimaliseren en de bekendheid van het bijbehorende instrument, Born in Belgium, te vergroten.
Interne identificatiecode: RIZIV-INAMI-AOD-SGS-COM-2026-02
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79341400 Reclamecampagnediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: RIZIV-INAMI-AOD-SGS-COM-2026-02 - 1
Interne identificatiecode: 1