Het doel van deze aanbesteding is om te komen tot een overeenkomst met één opdrachtnemer, die in opdracht van de gemeente de zorg op zich neemt of nemen voor de levering van de beschreven veegmachines en diensten.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen