714417-2026 - Mededinging
Nederland – Ondersteunende diensten voor luchtvervoer – Passenger Service Point
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Passenger Service Point
Beschrijving: Het Passenger Service Point, hierna: PSP, vormt één geïntegreerd en herkenbaar dienst-verleningsconcept voor passagiers, bezoekers en overige gebruikers van de luchthaven. Het PSP voorziet gedurende de gehele klantreis in informatie, klantcontact, persoonlijke ondersteuning en aanverwante dienstverlening. De Opdrachtnemer voert de dienstverlening samenhangend uit via fysieke en digitale klantcontactkanalen en werkt daarbij samen met Opdrachtgever en de door Opdrachtgever aangewezen ketenpartners.
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 63730000 Ondersteunende diensten voor luchtvervoer
Aanvullende classificatie (cpv): 63121000 Opslag- en opzoekdiensten, 79342320 Diensten voor klantenservice
5. Perceel
Perceel: LOT-0000