2. Procedure
Procedure
Titel: Bouwteampartner Uitbreiding RGO Beroepscampus Middelharnis
Beschrijving: De werkzaamheden van de bouwteampartner voor de realisatie van het werk ‘Uitbreiding RGO Beroepscampus Middelharnis’. De opdracht is verdeeld in twee fasen: de bouwteamfase en, bij het succesvol afsluiten van fase 1 middels een door beide partijen ondertekende aannemingsovereenkomst, het verzorgen van fase 2 de uitvoering van het werk ‘Uitbreiding RGO Beroepscampus Middelharnis’. Zie aanbestedingsdocumenten.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1