714546-2024 - Resultaat
Nederland – Aansprakelijkheidsverzekeringen – Aansprakelijkheidsverzekering gemeente Dongen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering gemeente Dongen
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding is om te komen tot een overeenkomst met één opdrachtnemer voor het afsluiten van een aansprakelijkheidsverzekering voor personen- en zaakschade en vermogensschade ten behoeve van de gemeente Dongen. Dongen is een gemeente in de Nederlandse provincie Noord-Brabant. Dongen is een middelgrote gemeente in Midden-Brabant en ligt langs de rivier de Donge, tussen Tilburg en Breda. De gemeente telt 27.248 inwoners, verdeeld over drie kernen: Dongen, ’s-Gravenmoer en Klein-Dongen-Vaart. De gemeente Dongen is op zoek naar een opdrachtnemer voor de aansprakelijkheidsverzekering voor personen- en zaakschade en vermogensschade.
Interne identificatiecode: K010420
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66516000 Aansprakelijkheidsverzekeringen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering Dongen
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding is om te komen tot een overeenkomst met één opdrachtnemer voor het afsluiten van een aansprakelijkheidsverzekering voor personen- en zaakschade en vermogensschade ten behoeve van de gemeente Dongen. Dongen is een gemeente in de Nederlandse provincie Noord-Brabant. Dongen is een middelgrote gemeente in Midden-Brabant en ligt langs de rivier de Donge, tussen Tilburg en Breda. De gemeente telt 27.248 inwoners, verdeeld over drie kernen: Dongen, ’s-Gravenmoer en Klein-Dongen-Vaart. De gemeente Dongen wil een aansprakelijkheidsverzekering voor personen- en zaakschade en vermogensschade afsluiten.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: 1. Verlaging Eigen Risico - zie wens 1 in paragraaf 2.6 van het Beschrijvend document voor meer informatie; 2. Service Module - zie wens 2 in paragraaf 2.6 van het Beschrijvend document voor meer informatie.