714597-2025 - Resultaat
België – Graafwerkzaamheden en grondverzet – WWV/INV/N318/2/U1 - N318 Middelkerke (Lombardsijde). Herinrichting doortocht en heraanleg riolering
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: WWV/INV/N318/2/U1 - N318 Middelkerke (Lombardsijde). Herinrichting doortocht en heraanleg riolering
Beschrijving: Herinrichten van de doortocht N318 te Lombardsijde - Middelkerke in het vak Baronstraat (Lombardsijde Middelkerke) – Sluizenring (Nieuwpoort) van kmpt 14.0 tot kmpt 15.4. Herinrichten van de Zeelaan – Hoogstraat – Nijverheidstraat – Schoolstraat – Santhovenstraat – Kleitendijkstraat
Interne identificatiecode: WWV/INV/N318/2/U1
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45112000 Graafwerkzaamheden en grondverzet
Aanvullende classificatie (cpv): 45232400 Bouwwerkzaamheden voor riool, 77211400 Vellen van bomen, 45232423 Bouwen van pompstation voor afvalwater, 45233161 Aanleggen van trottoirs, 45233162 Aanleggen van fietspad, 45232440 Aanleggen van rioleringsbuizen, 45232450 Bouwwerkzaamheden voor afwatering, 45233221 Aanbrengen van wegmarkeringen, 45233222 Bestratings- en asfalteerwerkzaamheden, 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden, 45233120 Wegenbouwwerken, 45233229 Onderhoud van bermen, 90523200 Ontmijningsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: WWV/INV/N318/2/U1 - 1
Beschrijving: De opdracht omvat hoofdzakelijk (niet-limitatief): - aanleg van rioleringen; - bouwen van pompstations; - renovatie van bestaand pompstation; - herinrichten van de doortocht N318 en Zeelaan; - heraanleg van Hoogstraat, Nijverheidstraat, Schoolstraat, Santhovenstraat, Kleitendijkstraat; - heraanleg in bestaande toestand van toegangsweg naar Boterdijk, Halvemaanstraat, Elisabethlaan en Pietestraat; - vellen van bomen; - uitvoering van bezaaiingswerken in bermen; - aanleg van beplantingen: bomen, heesters en hagen; - het onderhoud van de werken gedurende de waarborgperiode; - archeologisch onderzoek; - CTE-onderzoek.
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233120 Wegenbouwwerken