Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Transport en verwerking van KCA
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
II.1.4.
Korte beschrijving
De scope van de Opdracht bestaat uit:
• Het transporteren en verwerken van KCA vanaf acht (8) milieustraten.
• Het transporteren en verwerken van medicijnafval van aangesloten apotheken.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Euro 100.000,- per jaar