Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Vooraankondiging Onderwijsroute in Fryslân (SAS-procedure)
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 80400000 Volwasseneneducatie en andere vormen van onderwijs
II.1.4.
Korte beschrijving
De Gemeente Leeuwarden besteedt de opdracht voor het aanbieden van de Onderwijsroute zoals bedoeld in de
Nieuwe Wet Inburgering 2021 aan inburgeringsplichtige statushouders in de regio Friesland aan.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding