2. Procedure
Procedure
Titel: Aanbesteding Beheer en Onderhoud E&W Installaties EMCO Groep
Beschrijving: Opdrachtgever wil het beheer en onderhoud van de E- en W-installaties, inclusief het binnen de scope vallende legionellabeheer, samen in één opdracht bij één Opdrachtnemer onderbrengen. Zie offerteaanvraag.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71334000 Werktuigbouwkundige en elektrotechnische diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 71334000 Werktuigbouwkundige en elektrotechnische diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1