715196-2022 - MededingingBelgië-Brussel: Liftonderhoud
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Onderhoud en herstelling van liftinstallaties en interventie bij geblokkeerde personen in liftinstallaties bij VDAB
Referentienummer: 2022/453/FAC/INK/CC
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
50750000 Liftonderhoud
II.1.4.
Korte beschrijving
Het voorwerp van de opdracht bestaat uit :
- het periodiek nazicht en onderhoud van de liftinstallaties
- het uitvoeren van herstellingen aan de liftinstallaties op afroep door de VDAB
- het ontzetten van geblokkeerde personen in de liftinstallaties
- het beschikbaar stellen van de vereiste wettelijke attesten en rapporten
- het verlenen van informatie en advies met betrekking tot de efficiëntie van de installaties en de wettelijke verplichtingen
De opdracht wordt opgedeeld in percelen
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Coopman & Orona
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Kone
Perceel nr.: 2
Thyssen-Krupp
Perceel nr.: 3
Otis
Perceel nr.: 4
Overige merken
Perceel nr.: 5