715218-2025 - Resultaat
Nederland – Diensten voor technische ondersteuning – Technisch inhoudelijk advies
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Technisch inhoudelijk advies
Beschrijving: Zie bijgevoegd document 200.000EU
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71336000 Diensten voor technische ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie bijgevoegd document.
Interne identificatiecode: 1