715319-2025 - Mededinging
België – Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu – Uitvoering van siteonderzoeken op particuliere gronden in de provincie Antwerpen - RO2510001
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Uitvoering van siteonderzoeken op particuliere gronden in de provincie Antwerpen - RO2510001
Beschrijving: Het voorwerp van deze opdracht is het uitvoeren van siteonderzoeken op particuliere gronden in de provincie Antwerpen. De opdrachten in dit bestek gaan voornamelijk over de uitvoering van een siteonderzoek voor een aantal niet aaneensluitende kleine locaties, gelegen binnen 1 gemeente, stad of stadsdistrict. Een siteonderzoek is een oriënterend en (indien nodig) beschrijvend bodemonderzoek en dit enkel voor de historische activiteit die op de gronden werd uitgevoerd.
Interne identificatiecode: 16482-RO2510001
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 16482-RO2510001 - 1
Interne identificatiecode: 1