CPV-code hoofdcategorie 50111000 Beheer, reparatie en onderhoud van wagenpark
II.1.4.
Korte beschrijving
Met betrekking tot het leaseauto wagenpark is GVB op zoek naar één leverancier die in staat is om alle merken en type voertuigen (personenauto’s en lichte bedrijfswagens) te leveren en te beheren in een leaseconstructie inclusief turn-key aflevering.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
Looptijd van de opdracht, de raamovereenkomst of het dynamische aankoopsysteem Looptijd in maanden: 96
Deze opdracht kan worden verlengd: ja
Beschrijving van verlengingen:
De initiële looptijd is 4 jaren. GVB heeft door middel van een optie de mogelijkheid de Raamovereenkomst maximaal 4 keer te verlengen met een periode van één jaar.