2. Procedure
Procedure
Titel: Weidevogelmonitoring 2027 provincie Utrecht
Beschrijving: Weidevogelmonitoring in provincie Utrecht in 2027. 4 telrondes weidevogels in 2027 + opstellen/opleveren (eind)rapport en opvoeren waarnemingen in NDFF.
Interne identificatiecode: 30629
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Openbaar.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90721700 Diensten voor bescherming van bedreigde planten- en diersoorten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Weidevogelmonitoring in provincie Utrecht in 2027
Beschrijving: Weidevogelmonitoring in provincie Utrecht in 2027 4 telrondes weidevogels in 2027 + opstellen/opleveren (eind)rapport en opvoeren waarnemingen in NDFF.
Interne identificatiecode: 1