715953-2025 - Resultaat
Nederland – Diensten voor rioolreiniging – Reiniging, inspectie en wortelfrezen riolering - Gemeente Valkenswaard
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Reiniging, inspectie en wortelfrezen riolering - Gemeente Valkenswaard
Beschrijving: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: reinigen van riolering; inspecteren van riolering; freeswerkzaamheden; afvoeren rioolslib en overig materiaal; aanleveren van revisie in Kikker en info met SCS systeem; het verrichten van bijkomende werkzaamheden. De werkzaamheden worden uitgevoerd binnen de gemeente Valkenswaard en vallen geheel onder haar verantwoordelijkheid, er is dan ook geen sprake van een samengevoegde opdracht. De omvang van de opdracht is dusdanig dat het volledige werk voor het reguliere loon- of cultuurtechnisch midden- en klein bedrijf nog steeds goed uitvoerbaar is. Dit omdat diverse bedrijven in de cultuurtechnische sector alle disciplines in huis hebben om de diverse onderdelen van het werk uit te kunnen voeren. De opdracht wordt daarom niet verdeeld in percelen. De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van minimaal twee jaar en maximaal vier jaar. De beoogde ingangsdatum van de overeenkomst is 01-10-2025.
Interne identificatiecode: BIZOB-2025-VAL-BLA-00655
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90470000 Diensten voor rioolreiniging
5. Perceel
Perceel: LOT-0000