Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Onderhoud groenzones entiteit Menen via sociale tewerkstelling
Referentienummer: 2022/1140SOC/ML-9/11
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding