715987-2022 - MededingingBelgië-Sint-Gillis-Waas: Diensten voor slibverwijdering
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Grachten onderhouden voor een periode van 3 jaar
Referentienummer: 2022-32
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
90513600 Diensten voor slibverwijdering
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht omvat de nodige werken volgens het standaardbestek 250 versie 4.1 om het grachtenstelsel binnen de gemeente in stand te houden en een goede afwatering van regenwater te garanderen.
Het betreft het maaien en ruimen van de baangrachten en bepaalde grachten in het binnengebied die niet toegankelijk zijn vanop de rijbaan, met inbegrip van het afvoeren van het geruimde materiaal.
De duur van de opdracht is 3 jaar en vangt aan op de verzenddatum van de sluitingsbrief.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 247 933,89 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
ruimen van baangrachten
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
90513600 Diensten voor slibverwijdering, 90513700 Diensten voor het vervoeren van slib, 90513900 Diensten voor slibstorting
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
ruimen van grachten binnengebied en profileren bermen
Perceel nr.: 2