715989-2026 - Mededinging
Nederland – Binnenhuisarchitectuur – Vervolgopdracht interieurarchitect herinrichting Mosae Forum
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Vervolgopdracht interieurarchitect herinrichting Mosae Forum
Beschrijving: Voor de architectendiensten ten behoeve van het project, genaamd: Bouwen aan Mosae Forum, is in een eerder stadium een meervoudig onderhandse aanbesteding doorlopen. Inmiddels is gebleken dat de totale opdrachtwaarde voor de vervolgwerkzaamheden de Europese drempelwaarde overschrijdt. Om die reden worden de vervolgfasen 7 tot en met 9 Europees openbaar aanbesteed middels onderhavige aanbesteding. De fasen 3 tot en met 6 zijn reeds uitgevoerd.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79932000 Binnenhuisarchitectuur
Aanvullende classificatie (cpv): 71200000 Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke, 71221000 Diensten door architectenbureaus voor gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000