716043-2023 - Resultaat
België – Handgereedschappen – Raamovereenkomst levering algemeen materiaal BBEPP
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst levering algemeen materiaal BBEPP
Beschrijving: Kandidaatstelling voor Meerjarige open raamovereenkomst ( 4 jaar) met meerdere ondernemers ( maximum 3) voor de levering van algemeen materiaal, veiligheidsmateriaal, gereedschap, onderdelen en verbruiksgoederen ( 7 percelen) voor de dagelijkse werking en het onderhoud in de Pilot Plant.
Interne identificatiecode: BBEPP-2022-JV-0904-668-F02__2
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44316400 Handgereedschappen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Perslucht en toebehoren, Pneumatisch materiaal
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 44167100 Koppelstukken
Aanvullende classificatie (cpv): 44167100 Koppelstukken
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: PBM en veiligheidsmateriaal
Interne identificatiecode: 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 18140000 Accessoires voor werkkleding
Aanvullende classificatie (cpv): 35000000 Uitrusting voor veiligheid, brandweer, politie en leger
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Schoonmaakmateriaal
Interne identificatiecode: 3
Belangrijkste classificatie (cpv): 39000000 Meubelen (m.i.v. kantoormeubelen), inrichtingsartikelen, huishoudelijke apparaten (uitgez. verlichting) en schoonmaakproducten
Aanvullende classificatie (cpv): 39000000 Meubelen (m.i.v. kantoormeubelen), inrichtingsartikelen, huishoudelijke apparaten (uitgez. verlichting) en schoonmaakproducten
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 4: Kantoor en magazijninrichting
Interne identificatiecode: 4
Belangrijkste classificatie (cpv): 30100000 Kantoormachines, -uitrusting en -benodigdheden, uitgez. computers, printers en meubilair
Perceel: LOT-0005
Titel: Perceel 5: Algemeen materiaal mechanisch
Interne identificatiecode: 5
Belangrijkste classificatie (cpv): 42600000 Gereedschapswerktuigen
Aanvullende classificatie (cpv): 44531400 Bouten
Perceel: LOT-0006
Titel: Perceel 6: stoom toebehoren
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Titel: Perceel 7: dichtingen
Interne identificatiecode: 7
Aanvullende classificatie (cpv): 44425200 Dichtingsmateriaal van rubber