2. Procedure
Procedure
Titel: Papieren drukwerk
Beschrijving: BUas is op zoek naar een partij die het gehele papieren drukwerk en bijkomende dienstverlening, zoals een bestelapplicatie kan verzorgen. Verwachting is een afname van € 95.000 excl. BTW per jaar. Dit is echter slechts een indicatie waaraan geen rechten kunnen worden ontleend.
Interne identificatiecode: 2025/EADrukwerk/JT
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 22000000 Drukwerk en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Hoofdopdracht Verwachting is een afname van € 95.000 excl. BTW per jaar. Dit is echter slechts een indicatie waaraan geen rechten kunnen worden ontleend.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingen van de raamovereenkomst tot maximaal 6 jaar.