2. Procedure
Procedure
Titel: Netwerk als service (NAAS)
Beschrijving: De opdracht omvat het beheer van het huidige netwerk, het uitvoeren van een inventarisatie van de bestaande netwerkomgeving, alsmede het adviseren over noodzakelijke en wenselijke verbeteringen en/of aanpassingen. Daarnaast maakt de implementatie, het onderhoud en de doorontwikkeling van de overeengekomen netwerkdiensten onderdeel uit van de scope. De scope van deze aanbesteding betreft het actieve netwerk, inclusief ontwerp, installatie, beheer en doorontwikkeling, waarbij het uitgangspunt is dat dit geheel wordt geleverd in de vorm van Network-as-a-Service (NaaS). Actieve netwerk binnen de gemeente
Interne identificatiecode: 550387/2380829
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72700000 Computernetwerkdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Netwerk als Dienstverlening (NAAS)
Beschrijving: Het beheer van het huidige netwerk, het uitvoeren van een inventarisatie van de bestaande netwerkomgeving, alsmede het adviseren over noodzakelijke en wenselijke verbeteringen en/of aanpassingen. Daarnaast maakt de implementatie, het onderhoud en de doorontwikkeling van de overeengekomen netwerkdiensten onderdeel uit van de scope. De scope van deze aanbesteding betreft het actieve netwerk, inclusief ontwerp, installatie, beheer en doorontwikkeling, waarbij het uitgangspunt is dat dit geheel wordt geleverd in de vorm van NAAS Zie offerteaanvraag
Interne identificatiecode: 1