Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aanvullende classificatie (cpv): 79610000 Plaatsing van personeel, 79990000 Diverse zakelijke diensten
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingsoptie van twee keer één jaar
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Agglomeratie Leiden en Bollenstreek (NL363)