716364-2026 - Resultaat
België – Endoscopen – Leveren van flexibele reusable endoscopen met toebehoren, lichtbronnen, processoren en onderhoudscontract
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Leveren van flexibele reusable endoscopen met toebehoren, lichtbronnen, processoren en onderhoudscontract
Beschrijving: De raamovereenkomst zal worden toegewezen(ranking) aan de hand van een concrete opdracht zoals verder beschreven in gunningscriterium ‘prijs’. Nadien zal de Aanbesteder voor gelijkaardige opdrachten werken via mini-competities.
Interne identificatiecode: PPP0WC-622/6839/P8743
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33168100 Endoscopen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: P8743_1