Deze opdracht heeft als voorwerp de realisatie, levering en installatie van het tentoonstellingsmeubilair voor het vernieuwde Museum Sint-Janshospitaal, Mariastraat 38, B-8000 Brugge waarvan de opening is voorzien op 26 oktober 2023.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
Voornaamste plaats van uitvoering:
Stad Brugge – Musea Brugge
Dijver 12, 8000 Brugge (correspondentieadres)
Mariastraat 38, 8000 Brugge (adres uitvoering opdracht)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Sint-Janshospitaal – leveren en plaatsen van scenografie. Maatwerk nieuwe museale presentatie