716434-2023 - Mededinging
Nederland – Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging – Tolken & Vertaaldiensten gemeente Amsterdam
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Tolken & Vertaaldiensten gemeente Amsterdam
Beschrijving: Gemeente Amsterdam is voornemens om de dienstverlening voor tolken en vertalers aan te besteden. De opdracht wordt in de markt gezet in drie percelen en Opdrachtgever is per perceel opzoek naar één opdrachtnemer.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
Aanvullende classificatie (cpv): 79530000 Vertaaldiensten, 79540000 Tolkdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Tolkdienstverlening
Beschrijving: De opdracht betreft de inzet van beëdigde tolken als ondersteuning tijdens formele gesprekken zoals dokter gesprekken of inburgeringsgesprekken.
Interne identificatiecode: T5018
Perceel: LOT-0002
Titel: Vertaaldienstverlening
Beschrijving: De Opdracht betreft het vertalen van documenten, brieven of overige correspondentie. De vertaling kan zowel van een vreemde taal naar het Nederlands zijn als vice versa. Sporadisch wordt er ook gevraagd om een vertaling van vreemde taal naar vreemde taal of een beëdigde vertaling.
Interne identificatiecode: T50158
Perceel: LOT-0003
Titel: Eigen Taal Ondersteuners
Beschrijving: Gemeente Amsterdam op zoek naar een opdrachtnemer die werkt aan het opzetten van een vrijwilligerspoule, bestaande uit ETO’ers, die zich inzetten voor het bewerkstelligen van een goede communicatie tussen statushouders en instanties. De ETO’ers zorgen voor een positieve bijdrage in de communicatie tussen ambtenaren en statushouders, met als doel tekstuele en culturele verschillen te overbruggen.