Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39341000 Gasdrukuitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 42131148 Afsluiters
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie offerte aanvraag
Plaats van uitvoering
Land: Nederland