716603-2023 - Mededinging
België – Medische apparatuur, farmaceutische artikelen en artikelen voor lichaamsverzorging – Aankoop, levering, indienststelling en onderhoud van apparatuur voor de productie en afvulling van radiofarmaca ikv α- & β-therapie”
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop, levering, indienststelling en onderhoud van apparatuur voor de productie en afvulling van radiofarmaca ikv α- & β-therapie”
Beschrijving: Aankoop, levering, indienststelling en onderhoud van apparatuur voor de productie en afvulling van radiofarmaca ikv α- & β-therapie”
Interne identificatiecode: PPP0UV-681/3/2023/713
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33000000 Medische apparatuur, farmaceutische artikelen en artikelen voor lichaamsverzorging
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2023/713