Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Aanvullende classificatie (cpv): 77312000 Diensten voor het wieden van onkruid, 77314000 Onderhoud van terreinen, 77340000 Snoeien van bomen en heggen
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): West-Noord-Brabant (NL411)
Land: Nederland
Aanvullende informatie: Zie documentatie