716808-2025 - Resultaat
Nederland – Schoonmaken van scholen – Barlaeus Gymnasium schoonmaak en glasbewassing
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Barlaeus Gymnasium schoonmaak en glasbewassing
Beschrijving: Schoonmaakdiensten en glasbewassing in het gebouw van Barlaeus Gymnasium te Amsterdam, waarbij de voorwerker in dienst is van opdrachtgever. Ca. € 100K per jaar
Interne identificatiecode: EX-000806-FJ
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919300 Schoonmaken van scholen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Barlaeus Gymnasium
Beschrijving: Schoonmaakonderhoud en glasbewassing in het gebouw van Barlaeus Gymnasium te Amsterdam, waarbij de voorwerker in dienst is van opdrachtgever. Ca. € 100K per jaar.
Interne identificatiecode: 1