716986-2025 - Resultaat
Nederland – Beveiligingsdiensten – EA - Beveiligingsdiensten en crisisbeheersing
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: EA - Beveiligingsdiensten en crisisbeheersing
Beschrijving: In de komende periode zal de inzet van beveiligingsdiensten zich richten op één opvanglocatie binnen de gemeente Krimpen aan den IJssel. Het doel van de inzet is het waarborgen van rust, veiligheid en een leefbare omgeving tijdens de afwezigheid van het locatieteam. Naast de inzet van beveiligingsdiensten valt extra inzet ten behoeve van crisisbeheersing ook binnen de scope van de opdracht. Zie aanbestedingsdocumenten.
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie aanbestedingsdocumenten.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79430000 Diensten voor crisismanagement
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: 1
Beschrijving: In de komende periode zal de inzet van beveiligingsdiensten zich richten op één opvanglocatie binnen de gemeente Krimpen aan den IJssel. Het doel van de inzet is het waarborgen van rust, veiligheid en een leefbare omgeving tijdens de afwezigheid van het locatieteam. Naast de inzet van beveiligingsdiensten valt extra inzet ten behoeve van crisisbeheersing ook binnen de scope van de opdracht.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie aanbestedingsdocumenten.