2. Procedure
Procedure
Titel: Medior Oracle Integration Ontwikkelaar - Cluster BCO
Beschrijving: Jij bent van veel ‘markten’ in Oracle Cloud thuis. De complexe en technische verbeteringen/vraagstukken die aan je worden toegewezen, worden door jou zelfstandig vertaald naar (gebruiksvriendelijke) oplossingen. Door je brede kennis en flexibele geest kun je veel gebruikers met het systeem helpen met hun vragen/problemen, waardoor issues snel en adequaat worden opgepakt en opgelost.
Interne identificatiecode: 6-D-27292-24
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000