717279-2024 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Contractbeheerder Toezicht & Handhaving - cluster SB
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Contractbeheerder Toezicht & Handhaving - cluster SB
Beschrijving: Jij bent van het managen van contracten en houdt overzicht waar dit nodig is. Jij bent een flexibele collega die, onder begeleiding van andere collega`s, al vrij snel startklaar is om dit werk goed uit te kunnen voeren. Jij bewaakt de relatie tussen afnemer en leverancier en krijgt hier ook energie van.
Interne identificatiecode: 6-D-26186-24
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000