2. Procedure
Procedure
Titel: Wmo hulpmiddelen
Beschrijving: Zie aanbestedingsdocument €6500000
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie aanbestedingsdocument
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85000000 Gezondheidszorg en maatschappelijk werk
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Wmo-hulpmiddelen
Beschrijving: Zie aanbestedingsdocument
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Twee verlengingsmogelijkheden van ieder 2 jaar.